image22
image23

PAKETLEME

 

OSMANOĞLU Paketleme – Ambalajlama 

Eşya paketleme ve Ambalajlama Osmanoğlu  firmasının 2000 yılında hizmete soktuğu nakliye ve taşımacılık hizmeti son zamanların en çok talep edinilen işleri arasında yer almaktadır. Birçok kişi taşınacak eşyalarını güven sorunu ve eşyalarına zarar gelme korkusu ile bir taşıma şirketine emanet edememektedir. Piyasada bulunan şirketler arasından birçoğunun sağlıklı ve kaliteli hizmet veremediği aşikârdır. Bu sebeple uzun yıllarca seyahat sektöründe hizmet veren ve daha sonrasında hizmetleri arasına lojistik işlerini de sokan Osmanoğlu firması sonsuz güven ve eşya sigortalama sistemi ile kişileri bu korkularından kurtarmaktadır. Şuana kadar sadece Osmanoğlu firmasının hizmete koyduğu eşya sigortalama işlemi eşyalarına zarar verilebilme korkusu yaşayan kişilerin gönül rahatlığı ile eşyalarını, evlerini, iş yerlerini teslim edebileceklerdir. Taşımacılık alanında her türlü şeye özen gösteren firma büyük bir titizlik ile eşya paketleme işlemini de en doğru şekilde gerçekleştirmektedir.

Eşya paketleme Osmanoğlu firması için çok mühim bir konu olmaktadır. Çünkü eşya paketleme işlemi ne kadar doğru ve sağlıklı yapılırsa eşyaların korunma derecesi aynı oranda artmaktadır. Bu da firmanın kalitesini ve müşteri memnuniyetine karşı ne kadar hassas olduğunun göstergesi olmaktadır. Bu işi uzun yıllar yapan fakat uzun yıllar yapmasına rağmen paketleme işine özen göstermeyen firmaların yanı sıra eşya paketleme Osmanoğlu firması için muhafaza ve ambalaj konusu taşınan eşyaların zarar görmemesi ve güvenli bir şekilde taşınması açısından çok önem görmektedir.

Eşya paketleme işlemi gerçekleştirilirken Osmanoğlu birçok ayrıntıya dikkat etmektedir. Örneğin, beyaz eşyalar hijyenik ve korunaklı olarak sarılmakta ve bu şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Aynı şekilde kırılacak cam ve benzeri eşyalar da yine hijyen açısından kullanılmamış gazete ve kağıtlar ile sarılarak ve tekrar üzerinden patpat ambalaj malzemesi ile ikinci bir kat geçilmektedir. Bu işlem eşyaların arabalara yükleme ve indirme işleri esnasında daha rahat ve güvenli taşınma sağlanması için gerçekleştirilmektedir. Anlaşma yapıldığı andan itibaren eşyalar sigortalanmaktadır. Birçok kişinin endişe duyduğu eşya kaybolması, kırılması veya zarar görmesi halinden firma sorumludur.

Eşya paketleme Osmanoğlu evden eve taşınmalar esnasında size verdiği bir diğer hizmet ise, gardırobunuzdaki eşyaların hiç düzenini bozmadan yeni evinize yerleştirmektir. Bu işlemi yaparken eşyalarınız özel portatif gardolaplara yerleştirilir. İkinci eve gidildiğinde gardolabınız kurulduktan sonra portatif gardolaplarda bulunan giysileriniz düzenli bir biçimde gardolabınıza eski şeklinde şekilde asılmaktadır. Bu sayede kişiler yeni eve taşındıkları için günlerce eşya düzenlemesi yapmak zorunda kalmamaktadır.

Osmanoğlu Nakliyat firması her türlü eşyayı taşıyarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkartmayı amaçlamaktadır. Evraklar, mobilyalar, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi gibi gereçler, cd çalarlar, mutfak dolabı ve içerisinde bulunan her türlü eşya, kozmetik ürünleri, çiçekler, süs eşyaları ve daha birçok eşyayı firma şimdiye kadar hiçbir zarar görmeden taşımış ve taşımaya devam etmektedir.Osmanoğlu firma kalitesi ve güvencesi ile tercih sebebi görülen lojistik işletmeleri arasında en çok talep edilen kuruluşlardan biri olmaktadır. Birçok ödeme kolaylığı ve uygun fiyatları ile de müşterilerinin dikkatini çeken Osmanoğlu piyasadaki güvenebileceğiniz en iyi markalar arasında yer almaktadır.

Tercih eden kişilerin memnuniyeti ile işine daha sıkı bağlanan Osmanoğlu Nakliyat, bu yolda daha iyi hizmet vermek için her zaman çalışmalarına devam etmekte ve hep bir ilerleme içerinde yer almaktadır. maltepe nakliye şirketleri


Bize Ulaşın

Müşterilerimize değer veriyoruz. Mesai saatleri içinde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. maltepe nakliye şirketleri

OSMANOĞLU NAKLİYAT

Merkez : Atatürk Cad. Selamoğlu Pasajı No: 111 P.K. 34100 Maltepe / İSTANBUL

Şişli : Gültepe Mah. P.K 34320 Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL İzmir : Karabağlar / İZMİR 444 8 019 0216 417 88 18 0216 366 57 24 0212 230 29 19 0532 393 30 67 0536 067 87 27

Çalışma Saatleri

Bugün açık

09:00 – 17:00