image19
image20

DEPOLAMA

EŞYA DEPOLAMA


 Eşya depolama hizmeti konusunda en titiz çalışmaları sunarak müşterilerimiz için dört dörtlük depolama hizmeti sunuyoruz. Günümüzde insanlar günlerce hatta aylarca bulundukları adresten farklı bir yere gitmek zorunda kalmaktadırlar. Bu nedenle eşyalarının güvenliğini sağlamak ve eşyalarını leke, toz gibi kalıntılardan korumak isteyenler, eşya depolama hizmetinden yararlanmaktadırlar. Firmamız tarafından sunulan eşya depolama hizmetinde sizlere en detaylı bilgileri verdikten sonra, çalışmalarımıza başlayarak eşyalarınızı özenle depolarımıza taşıyoruz. Depolarımız son derece havalı olduğundan dolayı, gittiğiniz yerden geri dönene kadar eşyalarınızda herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızın garantisiniz veriyoruz. Bu garanti sayesinde eşyalarınızı koruma altına alarak sizlere gözünüz arkada kalmayacak şekilde dört dörtlük eşya depolama hizmetinden bulunuyoruz. 

 

İstanbul Eşya Depolama Hizmetinde Profesyonel Hizmet

İstanbul eşya depolama hizmetinden yararlanmak isteyenler için sınırsız bir şekilde hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı güvenilir ekiplerimizle birlikte özel depolarımıza taşıyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı doğrultusunda hareket ederek sizlere profesyonel bir şekilde eşya depolama hizmetinde bulunuyoruz. Eşyalarınızı nerede olursanız olun bulunduğunuz adrese gelerek teslim alıyor ve en kısa sürede depolarımıza ulaşarak eşyalarınızı yerleştiriyoruz. Eşya yerleştirme işlemlerinde garantili hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı özenle depolarımıza geniş bir şekilde yerleştiriyoruz. 7/24 eşyalarınıza baktığımız için sizleri eşya depolama konusunda herhangi bir şüpheye düşürmüyoruz. Üstelik eşya depolama hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize özel olarak avantajlı indirim hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde hem bütçenize katkı sağlayacak hemde kendinize zaman ayıracaksınız. Ayrıca kolay ödeme seçeneklerimizde mevcut olduğundan dolayı, ödeme konusunda da en ufak bir sorunla karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz. Bu hizmetleri yanısıra sizlere; Özel ekiplerle eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. Günün 24 saati kameraların gözetimiyle eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Eşyalarınız için sigortalı hizmet sunuyoruz.

Eşya Depolama Hizmetinde Profesyonel Hizmet

Eşya depolama hizmetinde siz değerli müşterilerimiz için, elimizden gelen her türlü hizmeti sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmetler sayesinde gözünüzü arkada bırakmıyor ve gittiğiniz yerde eşyalarınızı düşünme derdini ortadan kaldırıyoruz. Böylece firmamız tarafından sunulan eşya depolama hizmetinden yararlanarak eşyalarınızı koruma altına almak için farklı bir firmaya ihtiyaç duyma gereksinimini ortadan kaldırıyoruz. 


DEPOLARIMIZ

image21
image22
image23
image24
image25
image26

Bize Ulaşın

Müşterilerimize değer veriyoruz. Mesai saatleri içinde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. evden eve nakliyat

OSMANOĞLU NAKLİYAT

Atatürk Cad. Selamoğlu Pasajı No: 111 P.K. 34100 Maltepe / İSTANBUL

Şişli : Gültepe Mah. P.K 34320 Mecidiyeköy / Şişli / İSTANBUL İzmir : Karabağlar / İZMİR 444 8 019 0216 417 88 18 0216 366 57 24 0212 230 29 19 0532 393 30 67 0536 067 87 27

Çalışma Saatleri

Bugün açık

09:00 – 17:00